Bíró Hanna Diákolimpia Mezei Futó Országos Bajnokság

Gigantikus mezőnyök jöttek össze a mezei futó OB-n. Korosztályonként átlag 260-280-an álltak rajthoz. Végeláthatatlan egyenesek, hepe-hupás terep.....szóval olyan préri, kisebb -nagyobb emelkedőkkel megspékelve.
Hanna hatalmas "dulakodássa" kiszabadulva a tömegből végül  a 114. helyen végzett, ami a körülmények ismeretében nagyon szép teljesítmény azt gondolom.

Dráma előadás

Az iskolánk színjáték tanszakának kis színészei egy osztályfőnöki órába kalauzoltak el minket! Azt hiszem, sokan magukra ismertek, vagy egykori önmagukra. Így voltam ezzel én is! :-)))))
A táncosokkal Gabi néni ebben az évben is csodát tett.
 Nagyon büszke vagyok Rátok!
Nagyon kellemes nyári szünetet, sok szép élményt kívánok Nektek!

Utolsó tanítási nap: 2016.06.15

Ballagás, tanévzáró: 2016.06.18-án 10 órátó

(Diákok fél 8-ra érkeznek díszíteni)

Papírgyüjtés

A korábbi évekhez hasonlóan a 2016. évi papírgyűjtési versenyen is győzedelmeskedett iskolánk.  A III. kategóriában (200 fő alatti intézmény) megszereztük az I. helyezést. Az ünnepélyes díjátadón iskolánkat két elsős kis táltosunk, Bus Loretta és Grünwald Zétény Péter, valamint kísérő tanáruk, Nógrádi Stella képviselte. A sikerhez minden osztály szorgalma és lelkesedése hozzájárult. Büszkék vagyunk Rátok!