Fordított nap 2017

Április 3-án vidám és bolondos feladatokkal tettük emlékezetessé a Fordított napot. Diákjaink a tanárok szerepébe bújtak, a pedagógusok pedig visszaültek az iskolapadba egy-egy 30 perces tanóra keretéig.
A meghosszabbított (30 perces) szünetek jó hangulatáról sok-sok játék gondoskodott, amelyben a tanulók kreativitásukat, ügyességüket és képességeiket mérhették össze egymással. Az iskolaudvart gyerekzsivaj és nevetés töltötte be. Mindenki nagyon jól érezte magát, boldogan kezdtük meg az új hetet.

Mezei Futó diákolimpia

Nagyon nagyon ügyesek voltak a Táltos Lányok a ezei Futó versenyen. Bíró Hanna egyéniben a 8. helyen ért célba a népes mezőnyben a nagyok között,  a Bíró Hanna, Jáger Anna, Gellért Dorottya, Kis Linett összeállítású csapat pedig szoros versenyben a 6. helyen végzett.

Iskolai megemlékezés Március 15.

Március 14-én 10 órától tartottuk meg az 1848-49-es forradalom és szabadságharc emlékére rendezett ünnepségünket.

Lugosi Mária tanárnő szervezésében a nyolcadik osztály elevenítette fel március 15. eseményeit.