A Táltos Iskola weboldala

...ahol a tanulás öröm

Üdvözöljük a Táltos Iskolában! Szeged, Pósz Jenő u. 2.

Tankönyvek és taneszközök listája a 2015/2016-os tanévre

E-mail Nyomtatás

A Táltos Iskola által tanulónként biztosított és a szülők által beszerzendő taneszközök listája letölthető itt!!!

Mizújs 2015. nyári szám

E-mail Nyomtatás

Kedves Táltosok és Táltikák!

2015 nyar kNagy örömmel nyújtom át nektek a Mizújs nyári számát.

Idén is eljött a várva várt nyár. Még fél lábbal az iskolában vagyunk ugyan, túlestek az utolsó dolgozatokon, feleléseken, de gondolatban már a nyaralást tervezgetjük.
Mégis, mielőtt a kitöltött bizonyítványokkal kiszaladnátok az iskolakapun, nézzetek vissza egy pillanatra, és vigyetek magatokkal néhány jó emléket a nyári szünetre, hogy amikor ha a tanulás nem is, de a barátok már nagyon hiányoznak, legyen mit elővenni! Azt hiszem, idén bőven van miből válogatni!

Kívánok mindannyiótoknak felhőtlen, kellemes nyári szünetet és azt, hogy szeptemberben kipihenten, elégedetten térjetek vissza a Táltos falai közé.

Balogh Orsolya

Lovastúra-vezető képzés indul

2015-03-27-lovastura-vezeto

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Levelezés

Táltos mail

ECDL - Európai Számítógép-használói Jogosítvány

Informatikai infrastruktúrafejlesztés a Táltos Iskolában

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósult meg.

Facebook oldalunk

Taltos TV