Kedves Szülők, kedves Vendégeink!

Nagyon örülünk, hogy pénteken, az I. Jótékonysági Táltos Bálon, egy jó hangulatú estét tölthettünk együtt impozáns környezetben, a Tisza River hajón.

Köszönjük, hogy támogattátok célkitűzéseinket, és az est bevételéből – és egy kis plusszal - megvalósulhat a gyerekek rendelkezésére álló fény-és sóterápiás szoba.

Reméljük, hogy jól éreztétek magatokat, és jövőre is csatlakoztok hozzánk!

Képek a bálról hamarosan elérhetőek lesznek, addig is, várunk tőletek is, osszátok meg velünk, hogy hogyan is zajlott az este, a Ti szemszögetekből! Az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email-címre várom őket!

Erdős-Nagy Judit

A költészet napja alkalmából megleptük magunkat és másokat is versekkel. Iskolánk csatlakozott idén a Posztolj verset az utcára! kezdeményezéshez.

Úszunk és futunk

1. Megyei úszó diákolimpia

Táltosék Gellért Dorottyája nemcsak a felvételin, hanem a megyei Úszó Diákolimpián is nagyszerűen megállta a helyét! 100 hát 3. Hely!!! ❤ Gratulálunk

2. Városi mezei futó bajnokság
Mezei Futó Diákolimpia Városi Döntő. Az időjárás nagyon megtréfálta a szervezőket ezen a tavaszon. Harmadszorra futottak neki a Városi Diákolimpia megrendezésének. De harmadszorra sikerült.!A rajtnál a Táltos diákok is ott voltak és nagyszerűen szerepeltek. Edit, Kristóf, Dorka, Bogi, Jázmin, Niki, Dorottya és Hanna, mindannyian kihozták magukból a legjobbat. Közülük legjobb helyezést Bíró Hannának sikerült megszereznie, aki a nagyszerű 7. helyen végzett a népes mezőnyben. Gratulálunk Neki, és Mindenkinek, aki vállalta ezt a kőkemény kihívást!